Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

Współpraca z Hotelem Cztery Pory Roku

11.04
2024
Współpraca z Hotelem Cztery Pory Roku
Chcielibyśmy się z Państwem podzielić sukcesem naszego klienta, Hotel Cztery Pory Roku Rzeszów zlokalizowanego w Głogowie Małopolskim, w województwie podkarpackim.
 
To nowoczesny i komfortowy obiekt hotelowy wyposażony w pokoje, restaurację oraz salę zabaw dla najmłodszych. Oferują organizację konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Zajmują się także profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych takich jak bankiety, wesela, przyjęcia komunijne i inne uroczystości rodzinne. Świadczą usługi cateringowe zarówno dla kameralnych spotkań firmowych, jak i większych, zaawansowanych logistycznie przedsięwzięć.
 
Obiekt posiada również wielofunkcyjną altanę, w której można zorganizować klimatyczne wesele czy też imprezę firmową, grilla bądź piknik. http://www.altanasiwydym.pl/
 
Dzięki uzyskanym środkom z pożyczki inwestycyjnej Podkarpackiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o. dokonana zostanie rozbudowa i przebudowa obiektu hotelowego. Rozbudowa będzie obejmowała dodatkowe pokoje hotelowe, strefę SPA, całoroczny zadaszony basen, sauny, jacuzzi, nowoczesną siłownie oraz salę bankietową dla 300-400 osób z pełnym zapleczem kuchennym. Obiekt rozbudowany zostanie także o nowe sale konferencyjne oraz salę śniadaniową.
 
Ta inwestycja nie tylko umocni pozycję Hotelu Cztery Pory Roku w branży hotelarskiej, ale także przyczyni się do rozwoju turystyki oraz gospodarki regionu. Dzięki nowoczesnym udogodnieniom i większej przestrzeni, hotel będzie w stanie obsłużyć więcej klientów, zarówno tych podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych.
 
Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć Hotel Cztery Pory Roku w realizacji ich ambitnych planów rozwoju. Ta współpraca pokazuje, jak ważne jest partnerskie podejście w biznesie oraz jak istotną rolę odgrywają instytucje takie jak Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. w wspieraniu przedsiębiorstw lokalnych.
Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Zakład Kamieniarski Granit i Marmur Robert Paszek
Dwukrotnie staraliśmy się o pożyczkę z PFRu. Obydwie prośby były rozpatrzone pozytywnie. Dzięki...
więcej