Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "LIDER" BARBARA WILK

11.04
2024

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "LIDER" BARBARA WILK działa na rynku lokalnym od 01.10.1999 r. Na działalność firmy składa się kilka elementów m.in. Hotel Cztery Pory Roku – bardzo dobre miejsce dla osób odwiedzających Rzeszów oraz województwo podkarpackie w celach biznesowych i turystycznych.

To nowoczesny i komfortowy obiekt hotelowy wyposażony w pokoje, restaurację oraz salę zabaw dla najmłodszych. W ramach prowadzonej działalności P.U.H. LIDER BARBARA WILK gwarantuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych zapewniając dostęp do przestronnych i funkcjonalnych sal konferencyjnych [sala duże od 150 – 200 osób | sala mała od 25 – 30 osób].

W ramach swojej bogatej i zróżnicowanej oferty P.U.H. LIDER BARBARA WILK zajmuje się także profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych m.in. bankietów, wesel, przyjęć komunijnych, chrztów i innych uroczystości rodzinnych. To idealne miejsce na organizację imprez firmowych oraz biesiad tematycznych, które odbywają się m.in. w stworzonej na te potrzeby drewnianej altanie Siwy Dym.

P.U.H. LIDER BARBARA WILK zajmuje się również profesjonalnym przygotowaniem cateringu, który jest jedną z gwarancji udanych przyjęć, konferencji, pikników plenerowych lub spotkań biznesowych. Po wielu latach działalności w tym zakresie i zdobytym doświadczeniu można śmiało stwierdzić, że przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w obsłudze cateringowej przygotowywanej zarówno dla kameralnych spotkań firmowych, jak i większych, skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć.

Brak odpowiedniej powierzchni powoduje, iż P.U.H. LIDER BARBARA WILK traci istotnych dla rozwoju firmy klientów. Niezbędna jest zatem rozbudowa i przebudowa obiektu hotelowego. Rozbudowa będzie obejmowała dodatkowe pokoje, strefę Spa, całoroczny zadaszony basen, sauny i jaccuzi, nowoczesna siłownia, sala bankietowa dla 300-400 osób z pełnym zapleczem kuchennym, a także nowe sale konferencyjne i sala śniadaniowa.

Współpraca z pracownikiem oceniam na najwyższym poziomie. Pani Justyna jest osobą, którą posiada olbrzymią wiedzę i umiejętności w swojej dziedzinie, nieustannie szuka najlepszych rozwiązań i świetnie radzi sobie z rozwiązywaniem problemów. Pani Justyna posiada zdolności doskonałej komunikacji, jest osobą dobrze zorganizowaną, a także szczerą i budzi zaufanie, które pozytywnie wpływa na relacje. 

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Terebowiec Noclegi Ustrzyki Górne
Dzięki współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. i otrzymaniu środków w 2020 r....
więcej