Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

500 instrument finansowy udzielony przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju !

10.07
2024
500 instrument finansowy udzielony przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju !

500 instrument finansowy udzielony przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju !

 

Z dumą ogłaszamy, iż w dniu 08.07.2024 r. podpisaliśmy umowę o pożyczkę, która jest pięćsetnym instrumentem finansowym udzielonym przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

 

Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaufanie i każdą możliwość wsparcia rozwoju biznesu w województwie podkarpackim.

 

Naszym pięćsetnym klientem jest firma Alu-LED s.c.

 

„Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją profili aluminiowych dedykowanych do budowy systemów oświetlenia opartych na diodach LED. W branży profili aluminiowych jesteśmy od roku 2003, a od roku 2010 rozszerzyliśmy asortyment na inne grupy towarowe związane z oświetleniem jak: zasilacze, taśmy LED, żarówki.

 

Głównym celem Alu-LED s.c. jest zadowolenie klienta oraz spełnienie jego oczekiwań. Cel ten realizujemy przez dostarczanie wysokiej jakości, przyjaznych środowisku, energooszczędnych rozwiązań dla instalacji oświetleniowych, stosowanych w wielu branżach jak: architektura wnętrz, meblarstwo, scenografia, wystawiennictwo, reklama.

 

Naszą polityką jest dostarczanie wyrobów spełniających wymagania i oczekiwania klientów z uwzględnieniem optymalnej ceny i konkurencyjności. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie.

 

Posiadamy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne naszych wyrobów, które pozwalają nam być konkurencyjnym na rynku polskim i europejskim. Dysponujemy obszernym magazynem i dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania gospodarką magazynową zapewniamy klientom szybką oraz skuteczną obsługę. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

 

Mimo, iż cieszymy się uznaniem na rynku polskim i europejskim, stale dbamy o rozwój, innowacyjność, wysoką jakość i dostępność produktów. O ich popularności decydują nie tylko funkcjonalność i praktyczność, ale i walory dekoracyjne. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów nieustannie wzbogacamy ofertę o nowoczesne, posiadające ponadczasowy design produkty. Zapewniamy pomoc kompetentnych doradców, wsparcie techniczne oraz fachową obsługę. Niezwykle ważne są dla nas potrzeby rynku i zmieniające się trendy, w związku z czym wciąż wdrażamy nowe rozwiązania."

 

Strona internetowa: https://alu-led.pl/

 

 

Na zdjęciu Właściciele Spółki Alu-LED- Pan Krzysztof Tomków oraz Pani Patrycja Tomków.

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Zajazd pod Caryńską
Dzięki współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. i otrzymaniu środków w 2021 r....
więcej