Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

Współpraca ze sklepem ze zdrową żywnością Spiżarenka

05.07
2024
Współpraca ze sklepem ze zdrową żywnością Spiżarenka

Chcielibyśmy się z Państwem podzielić historią naszego kolejnego klienta –  Sklep ze zdrową żywnością Spiżarenka.

 

Spiżarenka to firma prowadzona przez małżeństwo Magdę i Maćka. Zainspirowani lokalnymi smakami Polski, postanowili stworzyć sklep oferujący naturalne i wysokiej jakości produkty spożywcze, takie jak mąki, miody, oleje i produkty sypkie. Współpracują z dietetyczką Patrycją, która wspiera klientów w edukacji żywieniowej i udziela kulinarnych porad. Spiżarenka stawia na starannie wyselekcjonowane produkty, dbając o smak, jakość i przystępność cenową.

 

Na stronie www i mediach społecznościowych Spiżarenki znajdą Państwo nie tylko zdrowe i pełnowartościowe produkty spożywcze, ale również wiele ciekawych informacji w zakresie zdrowego stylu życia, czy alternatywne przepisy kulinarne.

 

Dzięki uzyskanym środkom z pożyczki inwestycyjnej Podkarpackiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o. zbudowany zostanie obiekt magazynowo-produkcyjny, który pozwoli na rozwój i poszerzenie asortymentu głownie w marce własnej. Budynek magazynowy da możliwość przechowywania znacznej większej ilości towarów z dłuższą data przydatności. Wpłynie to bezpośrednio na dystrybucje towarów i znacznie skróci czas oczekiwania klientów na swoje zamówienie, które kompletowane i wysyłane będzie bezpośrednio z magazynu.

 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć Spiżarenkę w realizacji ambitnych planów rozwoju. Zapraszamy do odwiedzenia strony Spiżarenki.

 

https://spizarenka.pl/