Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

Oferta pracy w Podkarpackim Funduszu Rozwoju - Specjalista ds. oceny ryzyka

13.07
2023

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie jest spółką samorządową i ma za zadanie oferować instrumenty finansowe służące rozwojowi MŚP na Podkarpaciu.

Celem działalności Spółki jest zarządzanie środkami finansowymi w obszarze wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w szczególności poprzez ułatwienie dostępu do finansowania.

Fundusz rozwoju dla firm w Rzeszowie zajmuje się przede wszystkim dystrybucją szeroko rozumianych instrumentów inżynierii finansowej, głównie pożyczek i poręczeń kredytowych.

 

Specjalista ds. oceny ryzyka

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

-analiza ryzyka transakcji kredytowych i poręczeniowych z segmentu klientów biznesowych,

-sporządzanie rekomendacji kredytowych,

-przygotowywanie dokumentów projektów umów kredytowych i zabezpieczeń, decyzji kredytowych,

-okresowy monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców.

 

Poszukiwane kompetencje:

-min. roczne doświadczenie w analizie ryzyka kredytowego przedsiębiorstw,

-wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków biznesowych na podstawie przeprowadzanych analiz,

-posiada wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonometria, metody ilościowe, ekonomia, matematyka);

-dobra znajomość programów Excel i Word,

-dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem.

 

Oferujemy:

-umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

-możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,

-pracę w młodym dynamicznym zespole,

-szkolenia,

-świadczenia socjalne.

 

Prosimy o wysyłanie CV do dnia 20.07.2023 r. na adres mail: sekretariat@pfr-podkarpackie.pl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Podkarpackiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Króla Kazimierza 7 lok. 2 w Rzeszowie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Króla Kazimierza 7 lok. 2 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail sekretariat@pfr-podkarpackie.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do momentu zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji Ponadto Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane przez firmę hostingującą skrzynki mailowe Podkarpackiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail sekretariat@pfr-podkarpackie.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail mmajba@pfr-podkarpackie.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Terebowiec Noclegi Ustrzyki Górne
Dzięki współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. i otrzymaniu środków w 2020 r....
więcej