400 udzielonych przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju pożyczek!

27.07
2023
400 udzielonych przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju pożyczek!
 
Z wielką dumą ogłaszamy, że dzisiaj podpisaliśmy naszą czterechsetną umowę o pożyczkę! To dzięki Państwa zaufaniu osiągnęliśmy ten wspaniały wynik. Wasza wiara w naszą firmę i nasze usługi napędza nas do ciągłego doskonalenia oraz efektywnego działania. Jesteśmy wdzięczni za każdą okazję, jaką dajecie nam, abyśmy mogli pomagać Wam w realizacji celów i aktywnie wspierać rozwój biznesu w województwie podkarpackim.
Naszym czterechsetnym klientem jest Hotel Chutor Kozacki SPA w Bieszczadach. 
 
"Chutor Kozacki to 3-gwiazdkowy hotel położony w malowniczej miejscowości Łukowe. To połączenie nowoczesności i 3- gwiazdkowego komfortu przy zachowaniu kresowego charakteru, który nadaje unikatowy klimat panujący w obiekcie.
 
Architektura i atmosfera hotelu pozwoli Państwu przenieść się w czasy królów i kozackich atamanów, do waśni i zgody, do najazdów i wypraw, oraz do sienkiewiczowskich przygód Kmicica, Wołodyjowskiego i Zagłoby.Jest to bieszczadzki azyl dla tych wszystkich, którzy cenią piękno kresów wschodnich z ich bogatą historią w tle."
 
Strona internetowa: https://www.chutor-kozacki.pl/
 
Na zdjęciu Pan Prezes Podkarpackiego Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. Krzysztof Staszewski wraz z Panem Zdzisławem Szymulańskim, Właścicielem Hotel Chutor Kozacki SPA Bieszczady
 
Na pozostałych zdjęciach urokliwe tereny i infrastruktura Hotelu Chutor Kozacki SPA.
Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Zakład Kamieniarski Granit i Marmur Robert Paszek
Dwukrotnie staraliśmy się o pożyczkę z PFRu. Obydwie prośby były rozpatrzone pozytywnie....
więcej