Konferencja Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców

24.06
2020

Wielkimi krokami zbliża się konferencja Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców.

 

30 CZERWCA 2020, GODZ. 9:00 – 17:00  (ONLINE)

 

Konferencja #PdlaP to unikalne wydarzenie przygotowane dla właścicieli i menedżerów firm MŚP na Podkarpaciu, którzy poszukują nowych rozwiązań, pomysłów i inspiracji w trudnej sytuacji gospodarczej, w jakiej się znajdujemy. W ramach wydarzenia wystąpią przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci – praktycy gotowi podzielić się doświadczeniami, wiedzą, narzędziami i dobrymi praktykami, których implementację w firmie warto rozważyć teraz lub w niedalekiej post-pandemicznej przyszłości.

 

 

Zachęcamy szczególnie do obejrzenia i wysłuchania Panelu  dyskusyjnego NARZĘDZIA FINANSOWANIA ROZWOJU BIZNESU W CZASACH PANDEMII COVID-19, w której jednym z panelistów będzie Prezes Zarządu Podkarpackiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o. Pan Krzysztof Staszewski. Początek planowany jest na godz. 11.20.

 

Konferencja to też świetna okazja do zadania pytań ekspertom z Podkarpackiego Funduszu Rozwoju w związku z udostępnieniem możliwości kontaktu poprzez wykorzystanie wideokonferencji. Start spotkania z ekspertami godz. 14.30.

 

Zapraszamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Firma Kon-TEC
Firma Kon-TEC w ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyła już ponad 1000 klientom...
więcej