Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

Bezpłatne warsztaty „Kluczowe obszary dobrego przygotowania inwestycji, o które warto zadbać przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu projektu”

07.05
2019
Bezpłatne warsztaty „Kluczowe obszary dobrego przygotowania inwestycji, o które warto zadbać przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu projektu”

Szanowni Państwo,

w imieniu wszystkich partnerów współorganizujących bezpłatne warsztaty zatytułowane „Kluczowe obszary dobrego przygotowania inwestycji, o które warto zadbać przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu projektu”, serdecznie zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat dobrego przygotowania i sprawnego poprowadzenia projektu inwestycyjnego w Polsce.

 

Data: 16 maja 2019 r. (czwartek)

Miejsce: Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, Jasionka 954, sala konferencyjna nr 132

Czas: 10:00-13:30

Potwierdzenie uczestnictwa: do 13 maja 2019 r. na adres coie@podkarpackie.pl

 

Dzięki współpracy z ekspertami w swoich dziedzinach, którzy od wielu lat są zaangażowani we współpracę z firmami rozpoczynającymi działalność w Polsce lub planującymi reinwestycje, organizatorzy chcieliby się z Państwem podzielić doświadczeniem w następujących obszarach:

  1. 1.       Zmian dotyczących przepisów na podstawie, których działają Specjalne Strefy Ekonomiczne. Prezentacja Pana Krzysztofa Ślęzaka, Dyrektora Oddziału ARP S.A w Mielcu
  2. 2.       Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. i możliwości finansowania MŚP na Podkarpaciu. Prezentacja Pana Krzysztofa Staszewskiego, Prezesa Zarządu PFR Sp. z o.o.
  3. 3.       „O zachętach przy kawie – granty rządowe jako sposób na zniwelowanie kosztów początkowych inwestycji”. Prezentacja Pani Iwony Chojnowskiej – Haponik i Pana Rafała Szajewskiego, Dyrektorów Business Consulting w JLL
  4. 4.       Technicznych aspektów i procedur związanych z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń dla rozpoczęcia inwestycji lub reinwestycji. Prezentacja Jana Suwalskiego, Project Managera w PM Group
  5. 5.       Właściwej komunikacji z interesariuszami, których temat projektu dotyczy bezpośrednio i pośrednio przed i w trakcie przebiegu całego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Prezentacja Panów: Aleksandra Libery, Dyrektora ds. Relacji z Interesariuszami i Pana Jana Pilewskiego, Dyrektora ds. Innowacji  w MSL.

 

Po prezentacjach przewidziany jest czas na wspólną dyskusję oraz sesję pytań i odpowiedzi, a także indywidualne rozmowy z panelistami.

 Serdecznie zapraszamy! Szczegóły dotyczące rejestracji znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu zgłoszenia zadecyduje kolejność zgłoszeń.

 

 Ważna informacja: Podczas spotkania będą robione zdjęcia. Jeśli nie wyrażą Państwo zgody na wykorzystanie ich wizerunku do publikacji informacji o spotkaniu w materiałach i kanałach społecznościowych organizatorów, poprosimy Państwa o taką informację w dniu spotkania, tuż przed rozpoczęciem.

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
CENTRALA BHP.PL HURTOWNIA I SKLEP BHP
Chcielimyśmy podzielić się opinią na temat współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o....
więcej