Spotkanie Zespołu ds. pobudzania aktywności podkarpackiej gospodarki w okresie pandemii koronawirusa

04.05
2020

Marszałek Województwa Podkarpackiego Zarządzeniem nr 20/2020 z dn. 23 kwietnia 2020 r. powołał  Zespół ds. pobudzania aktywności podkarpackiej gospodarki w okresie pandemii koronawirusa. 

 

Zespół liczy kilkudziesięciu członków. W jego skład wchodzi zarząd województwa podkarpackiego, radni województwa, biznesmeni, przedstawiciele instytucji zrzeszających przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu, dyrektorzy departamentów urzędu marszałkowskiego a także podmiotów funkcjonujących w ramach samorządu województwa a wspierających biznes. Członkiem Zarządu jest również Prezes Podkarpackiego Funduszu Rozwoju Pan Krzysztof Staszewski.

 

Jak wesprzeć podkarpacki biznes w erze gospodarczego załamania oraz co proponują urzędy i spółki związane z samorządem województwa na ten trudny czas – na te i inne pytania szukano odpowiedzi w czasie pierwszego posiedzenia zespołu powołanego przez marszałka Władysława Ortyla. 

 

Prezes Krzysztof Staszewski z Podkarpackiego Funduszu Rozwoju na temat działania łagodzących skutki kryzysu – Stworzyliśmy możliwości dla przedsiębiorców, którzy skorzystali z   preferencyjnych pożyczek, które udzielamy, aby mogli skorzystać z prolongowania spłaty kolejnej raty o 6 miesięcy, z czego skorzystało do tej pory 30 przedsiębiorców. Środki są i na bieżąco przyjmujemy wnioski – podkreślał prezes Staszewski. 

 

  

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Terebowiec Noclegi Ustrzyki Górne
Dzięki współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. i otrzymaniu środków w 2020 r....
więcej