Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

Spotkanie Regionalnych Funduszy Rozwoju i Urzędów Marszałkowskich z całego kraju.

05.06
2019
Spotkanie Regionalnych Funduszy Rozwoju i Urzędów Marszałkowskich z całego kraju.

W dniach 28-29 maja br. w Szczecinie odbyło się robocze spotkanie podmiotów zaangażowanych we wdrażanie instrumentów finansowych zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Regionalnych Funduszy Rozwoju z województwa pomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, kujawsko – pomorskiego, podkarpackiego, małopolskiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego oraz Urzędów Marszałkowskich z terenu całego kraju.

 

Podczas spotkania omówiono specyfikę działalności Regionalnych Funduszy Rozwoju uwzględniającą cechy i potrzeby poszczególnych regionów. Poruszono również tematy związane ze stanem wdrażania instrumentów finansowych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych perspektywy 2014 -2020 w Polsce. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat użyteczności instrumentów finansowych w rozwoju regionu a także kierunków strategicznych działalności RFR.

 

Więcej informacji oraz zdjęcia ze spotkania do obejrzenia na stronie: https://www.zarr.com.pl/wymiana-doswiadczen-czyli-spotkanie-regionalnych-funduszy-rozwoju-i-urzedow-marszalkowskich-z-calego-kraju/

 

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Terebowiec Noclegi Ustrzyki Górne
Dzięki współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. i otrzymaniu środków w 2020 r....
więcej