Spotkanie Regionalnych Funduszy Rozwoju

16.10
2019

Właśnie zakończyło się “Spotkanie regionów poświęcone Instrumentom Finansowym wdrażanym w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych “organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Fundusz Rozwoju sp. z o.o.

 

Spotkanie odbyło się w dniach 15-16.10.2019r. w Rzeszowie.

 

Dziękujemy przedstawicielom Regionalnych Funduszy Rozwoju za uczestnictwo w spotkaniu i udział w dyskusjach.

 

Dziękujemy również naszym gościom Pani Annie Sieńko  oraz Panu Michałowi Kreczmerowi z PwC za przedstawienie tematów związanych z technologicznymi wyzwaniami stojącymi przed Polską i oczekiwaniami społeczeństwa, naszymi danymi w sieci oraz technologiczną przyszłością.

 

Dziękujemy również Prezes Startup Poland Pani Julii Krysztofiak – Szopie za przedstawienie tematyki związanej ze startupami. Pani Julia w swojej prezentacji wskazała nam czy samo wejście kapitałowe jest wystarczające, jaki jest najlepszy moment wejścia kapitałowego w startupy, a także jakie jest ryzyko w finansowaniu startupów. Na pewno będziemy dalej zgłębiać ten temat.

 

W ramach zorganizowanego spotkania udało się też omówić kwestię współpracy funduszy rozwoju oraz inne zagadnienia nurtujące fundusze.

 

Dziękujemy gościom i uczestnikom za wspólnie spędzony czas.

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
CENTRALA BHP.PL HURTOWNIA I SKLEP BHP
Chcielimyśmy podzielić się opinią na temat współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp....
więcej