Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Resetuj ustawienia
Logo BIP

Rozwijaj swój biznes z Podkarpackim Funduszem Rozwoju!

19.09
2019

 

 
Rozwijaj swój biznes z Podkarpackim Funduszem Rozwoju!
 
Posiadasz swoją firmę i prężnie się rozwijasz? Masz apetyt na więcej? Pomóc może Ci Podkarpacki Fundusz Rozwoju, który już ponad dwa lata wspiera regionalnych przedsiębiorców i rodzimy biznes. W ostatnim czasie pojawiły się nowe możliwości wsparcia m.in. pożyczka hipoteczna.

Potrzebujesz zmian?

Małe i średnie przedsiębiorstwa niejednokrotnie borykają się z wieloma problemami, m.in. nieruchomościami, w których prowadzona jest działalność. Twój lokal jest za mały i potrzebujesz zmian, by dalej się rozwijać? Sprawdź co oferuje PFR i skorzystaj z zastrzyku gotówki na zakup nieruchomości!

 

Wyjątkowa oferta PFR

Wyjątkowa oferta obejmuje nową pożyczkę hipoteczną od 500 tysięcy złotych do 1 miliona na zakup nieruchomości komercyjnych na terenie Podkarpacia. Okres finansowania może wynieść do 10 lat z możliwością dokonywania comiesięcznych spłat. Obowiązuje zmienne oprocentowanie od 2,87%. Warto dodać, że nie jest pobierana jakakolwiek prowizja za rozpatrzenie wniosku, natomiast prowizja za podpisanie umowy wynosi od 0 do 5 procent.

Wyjątkowa oferta PFR

Przy korzystaniu z pożyczki hipotecznej konieczny jest wkład własny w wysokości 10%. Zabezpieczenie spłaty to obligatoryjnie hipoteka na nabywanej nieruchomości lub na innej nieruchomości pożyczkobiorcy o równoważnej wartości wolnej od obciążeń, w przypadku nieruchomości zabudowanej - cesja praw z polisy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych oraz dodatkowo możliwe inne formy zabezpieczenia.

 

Szczegółowe informacje na temat pożyczki hipotecznej PRF znajdziesz tutaj.

 

Dokumenty dot. ubiegania się o pożyczkę znajdziesz pod linkiem: https://www.pfr-podkarpackie.pl/multimedia.html

 
Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
CENTRALA BHP.PL HURTOWNIA I SKLEP BHP
Chcielimyśmy podzielić się opinią na temat współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o....
więcej