Prezes PFR ponownie Członkiem Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Regionalnych Funduszy Rozwoju

28.03
2022

W marcu podczas Walnego Zebrania Członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Regionalnych Funduszy Rozwoju dokonano wyboru Zarządu na nową kadencję.

 

Ponownie Członkiem Zarządu Stowarzyszenia został wybrany Prezes Podkarpackiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o. Krzysztof Staszewski. Gratulujemy!

 

Działalność Stowarzyszenia skupia się przede wszystkim na propagowaniu szczególnej roli Regionalnych Funduszy Rozwoju, jak również na współtworzeniu rozwiązań legislacyjnych i merytorycznych w celu rozwoju finansowania zwrotnego w Polsce dedykowanego możliwie szerokiemu gronu odbiorców, w tym sektorowi mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

 

Jako członek Stowarzyszenia chcemy mieć czynny wpływ na kształtowanie polityki gospodarczej wspierającej rozwój regionów i przedsiębiorczości jak również współtworzenie rozwiązań legislacyjnych i merytorycznych w celu rozwoju finansowania zwrotnego w Polsce.

 

Zapraszamy na stronę Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Regionalnych Funduszy Rozwoju.

 

W załączeniu link do artykułu, jaki ukazał się na rp.pl o regionalnych funduszach rozwoju „Fundusze regionalne narzędziem polityki rozwoju województw” - Fundusze regionalne narzędziem polityki rozwoju województw - rp.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Terebowiec Noclegi Ustrzyki Górne
Dzięki współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. i otrzymaniu środków w 2020 r....
więcej