Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości – spotkanie praktyków biznesu

13.12
2017

W dniu 8 grudnia 2017 roku w Restauracji "Rezydencja Pod Orłami" w Lubaczowie odbyło się "Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości - spotkanie praktyków biznesu". Organizatorami spotkania byli: Stowarzyszenie Przedsiębiorców "Lubaczowskie Forum Biznesu" oraz Gmina Lubaczów.

 

Spotkanie kierowane było przede wszystkim do przedsiębiorców, a także do osób zajmujących się szeroko rozumianą przedsiębiorczością, m.in. samorządowców, pracowników instytucji otoczenia biznesu, nauczycieli jak i młodzieży szkolnej, która uczestniczy w zajęciach z przedsiębiorczości w ramach edukacji szkolnej.

 

Swoje wystąpienia podczas wydarzenia mieli m.in.: Marek Darecki Prezes Zarządu Dyrektor Generalny Pratt & Whitney Poland, Prezes Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców „Dolina Lotnicza”, Michał Ręczkowicz – Prezes Zarządu PRIME BIT STUDIO Spółka z o.o., Józef Twardowski – Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. Na spotkaniu był również obecny przedstawiciel Podkarpackiego Funduszu Rozwoju Sp. z oo., który omówił kwestię "Funduszy pożyczkowych i poręczeniowych dla MŚP" oraz przedstawił ofertę Funduszu. 

 

Poniżej krótka fotorelacja z Forum. 

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Firma Kon-TEC
Firma Kon-TEC w ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyła już ponad 1000 klientom...
więcej