Liderzy Regionu, z których Podkarpacie może być dumne

27.03
2020

W tym roku już po raz dziesiąty przyznano prestiżowe nagrody Lider Regionu.

 

Dziękujemy za to wyróżnienie. 

 

Fundusz od początku swojej działalności wspiera MŚP na Podkarpaciu. Od początku działalności PFR udzielił 147 pożyczek na kwotę 46 mln 232 tys. złotych. Ponadto fundusz udziela również poręczeń. W swojej ofercie posiada również faktoring.

 

Jesteśmy świadomi, iż dla tzw. niewielkiego biznesu lub przedsiębiorców chcących rozwijać swoje firmy bardzo często najważniejsze jest finansowe wsparcie.  Zdywersyfikowany system tej pomocy finansowej ma pomóc firmom w uzyskaniu dostępu do zewnętrznych źródeł finansowania ich działalności gospodarczej oraz, co istotne, jest dostępny dla całego obszaru woj. podkarpackiego. 

 

Pożyczki tzw. obrotowe są atrakcyjne i poszukiwane przez przedsiębiorców, bo w bankach są one z reguły droższe niż inwestycyjne. W 2019 r. wdrożone zostały także pożyczki hipoteczne na zakup nieruchomości komercyjnych na preferencyjnych warunkach.

 

Podkarpacki Fundusz Rozwoju w szczególności w okresie kryzysu związanego z koronawirusem będzie nadal aktywnie wspierał mikro, małe i średnie firmy z naszego regionu.

 

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy pozostałym liderom. 

 

https://nowiny24.pl/liderzy-regionu-z-ktorych-podkarpacie-moze-byc-dumne/ar/c1-14882765

 

 

opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Firma Kon-TEC
Firma Kon-TEC w ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyła już ponad 1000 klientom...
więcej