Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle

12.02
2020

Podkarpacki Fundusz Rozwoju podpisał Porozumienie o współpracy z Miastem Jasło - właścicielem Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle  - celem zapewnienia wzajemnej współpracy na rzecz wspierania rozwoju lokalnej przedsiębiorczości na terenie objętym działaniem Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

Jako partnerzy będziemy chcieli przede wszystkim stworzyć system powiązań sieciowych i kontaktów instytucji publicznych oraz podmiotów prywatnych, który będzie działał przy Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle jako tzw. „platforma współpracy”, organizować cykliczne spotkania ze specjalistami pod nazwą „Kawa z Ekspertem” oraz podejmować wspólne inicjatywy zmierzające do promocji i rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.

 

Oferta Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle:

 

  • Wsparcie infrastrukturalne, związane przede wszystkim z wynajmem powierzchni biurowej;
  • Wsparcie doradczo – szkoleniowe w formie pakietu wysokiej jakości usług podstawowych i specjalistycznych wspierających początkującego przedsiębiorcę.

 

Więcej informacji o inkubatorze na stronie www.inkubatorjaslo.pl

Zachęcamy do obserwowania naszej strony www oraz profilu firmowego na Facebooku, będziemy tam umieszczać informacje o planowanych spotkaniach, sympozjach i szkoleniach oraz organizowanym wydarzeniu „Kawa z ekspertem”.

Wszelkie prawa zastrzeżone PFR 2017
Fundusz pożyczkowy dla firm w Rzeszowie
Realizacja: Argonium.pl
opinie o współpracy
Sprawdź opinie klientów
korzystających z pomocy
Podkarpackiego Funduszu Rozwoju
Zajazd pod Caryńską
Dzięki współpracy z Podkarpackim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. i otrzymaniu środków w 2021 r....
więcej